حمل و نقل هوایی
خدمات حمل و نقل هوایی پورت به پورت یا پورت به درب تقریبا در تمامی فرودگاههای عضو یاتا انجام میگیرد. در حمل بار معمولی یا مواد خطرناک در صورت لزوم از طریق زمینی ویا با استفاده از پروازهای چارتر، در زمان و محل خواسته شده سازماندهی های لازم بعمل می آید.
حمل و نقل دریایی
توسط همکای با شبکه آژانسهای مختلف در حال توسعه رسالت خود در زمینهء حمل و نقل دریایی می باشیم.
  حمل و نقل واردات/صادرات
  خدمات واردات و صادرات FCL/LCL
  حمل و نقل Open top, Platform, Flat Rack konteyner
بارگیری منظم هفتگی
حمل و نقل زمینی
حمل ونقل زمینی جزو یکی از خدمات اصلی شرکت بای تور میباشد. علاوه بر ایران و قزاقستان، حمل و نقل خرده بار به کشورهای آذربایجان، گرجستان، ترکمنستان و ازبکستان هر هفته بصورت منظم انجام می گیرد.
انبارداری
انبارداری بای تور با به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته و توسط پرسنل آموزش دیده و مجرب و با بهره گیری از سیستم بارکد، پس از طبقه بندی در محل مربوط به کشور مقصد نگهداری شده و با توجه به دستورالعملهای صادره از پایانه ها به وسیله نقلیه مربوطه بارگیری می شود
حمل و نقل بین 3 کشور
شرکت بای تور در راستای خط مشی و رسالتی که بر عهده گرفته است، عنوان پیشرو در بازارهای جدید و قابل اعتماد را کسب نموده است. در این راستا ترانزیت به کشورهای قزاقستان، ایران، عراق، ترکمنستان، آذربایجان و ازبکستان...
حمل و نقل پروژه
در حمل بار با حجم کم و با کیفیت خدمات بالا به کشورهای خاورمیانه و جمهوری های ترک زبان منطقه جهت حمل پروژه در صورت لزوم توسط کامیون با پلاک خارجی و با به وسیله قطار یا از راه دریایی، راه کارهای مختلفی به مشتریان ارائه مینمایم.
WEB TASARIM